Kabarcık Patiler Pet Kuaförü

Kabarcık Patiler Pet Kuaförü Etimesgut'ta hizmetinizde

Etimesgut ‘ta kurulan Pet Kuaförü müzde en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Küçük dostlarımızın sağlıklı yaşamında tıraş ve banyo önemli bir noktadır.  Bu işlemlerde kullanılacak ekipman ve malzemelerin öncelikle; yeterli hijyen seviyesine sonrasında ise; kalitesine dikkat edilmelidir.

En sık tercih edilen pet kuaför hizmetleri arasında yer alan tıraş hizmeti için alınan hizmetin profesyonelliği de oldukça önemlidir. Bazı durumlarda amatörce yapılan tıraş işlemleri nedeniyle, arzu edilmeyen kaza ve kesiklerle karşılaşırsınız. Ancak önemli olan bir diğer sorun ise; tıraş sonrasında belirli bölgelerde tüylerin tekrar uzamaması veya kıl dönmelerinin oluşmasıdır. Her yavru için doğru tıraş ve banyo yöntemi kullanılması önemlidir.

Tıraş öncesi ve sonrası kullanılan tüm ekipmanların ve malzemelerin mutlaka her işlemde dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda bulaşıcı hastalık riski artmaktadır. Bu konuda en çok karşılaşılan sorun ise tıraş sonrası mantar enfeksiyonudur.

Bütün bu riskler neticesinde tıraş ve banyo hizmeti maksimum seviyede önemsenmeli, mutlaka uzman kişilerden hizmet alınmalıdır. Kabarcık Patiler olarak; steril şartlarda ve maksimum özenle kedi ve köpekleriniz için tıraş ve aynı zamanda banyo hizmeti sunuyoruz.

En değerli varlıklarımız, evcil hayvanlarımızın bakımlarını; onların güvenliklerini en üst seviyede koruyacak şekilde dizayn ettiğimiz Kuaför Salonumuzda, onların her türlü bakım ihtiyaçlarını en hijyenik ortamda ve ihtiyaçlarına uygun şekilde yapmak için uzmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Kuaför Salonumuzu mutlaka ziyaret edin. Sizleri ve dostlarınızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Bizimle iletişime geçin.

Kedinizi başka bir yavru kedi ile tanıştırma

 

Bizlere internet sitemizdeki iletişim forumları, sosyal medya platformları, mail adresimiz yada telefon hatlarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde sizler için faydalı olacağını düşündüğümüz; bir çok makaleye’de yer verdik. Göz atmak için arama çubuğundan aratıp makaleler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.