Ankara Köpek Tıraşı

Ankara Köpek Tıraşı

Ankara Köpek Tıraşı

Pet Kuaför hizmeti ile öne çıkan Kabarcık Patiler Pet Kuaförü hizmetinizde…

Ankara Köpek Tıraşı hizmeti ile öne çıkan pet kuaför salonu…

Ankara Köpek Tıraşı hizmeti; Eryaman Pet Kuaför hizmeti ile Kabarcık Patiler siz değerli dostlarımızın hizmetindedir.

Kedi Köpek Pet Kuaför hizmeti; Eryaman Pet Kuaför hizmeti ile Kabarcık Patiler siz değerli dostlarımızın hizmetindedir. Siz değerli dostlarımızı bekliyoruz.

Değerli dostlarınız için bakım hizmetlerimizi deneyin. Randevu için bize ulaşın.

Kabarcık Patiler tıraş hizmeti yanında banyo ve yavrularınızın bakımlarını da yapmaktadır. Pati Bakımları, Genital bölge temizlikleri, Tırnak kesimleri; Özel kremler yardımı ile yavrularınızın Göz kulak temizlikleri ve onların ırklarına özel şampuanlar kullanmaktadırlar.

Yavrularınızın temizliklerinden sonra onlar için en önemli aşamalardan biri de onların tüylerinin derilerine kadar kurutulmasıdır ki bu operasyon için özel kurutma makinaları yardımı ile yaklaşık olarak 60 dk kurutma işlemi uygulanmaktayız ama bazı cinslerde bu süre daha da uzamaktadır.

Tarama işlemlerinde profesyonel taraklar yardımı ile eğer kıtık dediğimiz tüylerindeki topaklanmaları açmakta yavrunuzun kan dolaşımının sağlıklı bir şekilde olmasına yardımcı olmaktayız. Hava almayan tüyler deride cilt hastalıklarına neden olabilmektedir.

Kabarcık Patiler tıraş hizmeti yanında banyo ve yavrularınızın bakımlarını da yapmaktadır. Pati Bakımları, Genital bölge temizlikleri, Tırnak kesimleri yanında Özel kremler yardımı ile yavrularınızın Göz kulak temizlikleri ve onların ırklarına özel şampuanlar kullanmaktadırlar.

Yavrularınızın temizliklerinden sonra onlar için en önemli aşamalardan biri de onların tüylerinin derilerine kadar kurutulmasıdır. Bu operasyon için özel kurutma makinaları yardımı ile yaklaşık olarak 60 dk kurutma işlemi uygulanmaktayız ama bazı cinslerde bu süre daha da uzamaktadır.

Tarama işlemlerinde profesyonel taraklar yardımı ile eğer kıtık dediğimiz tüylerindeki topaklanmaları açmaktayız. Yavrunuzun kan dolaşımının sağlıklı bir şekilde olmasına yardımcı olmaktayız. Hava almayan tüyler deride cilt hastalıklarına neden olabilmektedir.

Ankara pet kuaförü, Ankara petkuaför, Eryaman Pet Kuaför, Pet kuaförü,Eryaman Kedi Tıraşı,Eryaman pet kuaför,kedi traşı Ankara .

Instagram

2 Comments

  • נערות ליווי israel-lady.co.il Posted 02/08/2022 1:12 am

    I wanted to thank you for this excellent read!! I definitely loved every little bit of it. I have got you book-marked to look at new stuff you postÖ

  • https://israel-lady.co.il Posted 11/08/2022 6:26 pm

    Good post. I learn something new and challenging on sites I stumbleupon on a daily basis. Its always helpful to read through content from other authors and practice a little something from other web sites.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *