Getir Kendin Yıka / Self Service Pet Washing

Getir Kendin Yıka (Self Service Pet Washing) TÜRKİYE’de bir ilk

Getir Kendin Yıka / Self Service Pet Washing ile Türkiye’de ilk olarak Kendi köpeğini kendin Profesyonel ekipmanlarla yıka diye yeni bölümümüz ile YAKINDA ANKARA’da HİZMETİNİZDEYİZ!

getir kendin yıka

Ankara Etimesgut Eryaman Pet Kuaför salonumuzda evcil hayvanlarınız için onların banyo ihtiyaçlarını daha uygun maliyetli olarak karşılayabilmeniz, evlerinizde yaşadığınız zorluklara hiç gerek kalmadan profesyonel makinelerle onların banyo ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz için getir kendin yıka / self service pet washing hizmetimiz ile çok yakında siz değerli müşterilerimize hizmet vereceğimizi duyurmaktan mutluluk duymaktayız. Kurutma işlemlerini de aynı şekilde onları incitmeyecek en profesyonel cihazlar ile yapabilmeniz için sizlere uygun ortamı hazırlamaktayız.

Aileniz ile birlikte köpeğinizin yıkama işlemini yaparken güzel vakit geçirebilirsiniz. Evde yıkama işlemine artık son diyoruz.Getir kendin yıka Self Service Pet Washing ile

Salonumuzda kendi kullandığımız profesyonel ürünlerin satışını da yapmaktayız. Sizler de özel olarak kullanmak istediğiniz ürünleriniz varsa salonumuzdan tedarik edebilirsiniz.

 

Diğer Hizmetlerimiz

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *